• 0 222 330 95 95
  • ik@eskisehirpetrol.com
ESKİŞEHİR PETROL

Firmamız Hakkında

Eskişehir Petrol Gıda Otomotiv San. Tic. A.Ş.

Eskişehir Petrol, yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyonu ve Ayten Usta Lezzet Durağı ile merkez Tepebaşı ve şube Bursa Yolu 5. Km de hizmetlerini ayrıcaklıklarını sizlere sunmaktadır. Opet projeleri Temiz Tuvalet, Yeşil Yol, Örnek Köy ve Tarihe Saygı Projeleri ile sosyal sorumluluk yaklaşımıyla da sektörün farklılık yaratan bir istasyonlarındandır. Ultra Euro Diesel motorini Avrupa’dan önce Türk tüketicisinin kullanımına sunulmaktadır.
Halen Türkiye’nin 3. büyük akaryakıt dağıtım şirketi olan OPET’in markası ile birlikte AYGAZ lpg 7/24 hizmetiyle LPG sektöründe en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunan şirket olmayı sürdürmektedir..

Misyon, Vizyon, Değerler Vizyonumuz

Vizyon

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak, Türkiye merkezli uluslararası petrol şirketi olmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, Takım çalışmasına inanan, Dürüst ve şeffaf, Çalışanlarını sürekli geliştiren, Yenilikçi, Çevre ve topluma duyarlı, Yaratıcı, Dinamik

Misyon

Bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Opet müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Müşteri velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Yönetim Sistemi Politikası

Kuruluşumuzun vizyonu ve misyonu doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri, çevreye ve insan sağlığına uygun olarak üretmeyi, Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyeti sağlamayı, Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflerimize ulaşmayı, Takım ruhunu geliştirmek ve yetkin insan kaynağına sahip olmak için etkin insan kaynakları uygulamaları sağlamayı ve bu doğrultuda eğitim desteği vermeyi, Toplam Kalite Felsefesini esas alarak, hedef pazarlarda büyüme gerçekleştirmeyi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ilgili kanun ve yönetmeliklere uymayı, Çevre kirliliğini önlemeyi ve prosesten kaynaklanan atıkları en aza indirmeyi, Sahip olunan Kalite, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gerekliliklerini ilgili standartlara uygun olarak yürütmeyi ve sürekli iyileştirmeyi, Tehlikeleri ve riskleri en aza indirerek yaralanma ve meslek hastalığından korunmayı, OPET değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilincinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, Taahhüt ediyoruz.

FOTOĞRAFLAR

ESKİŞEHİR PETROL FOTOĞRAFLAR
ESKİŞEHİR PETROL
ESKİŞEHİR PETROL
ESKİŞEHİR PETROL
ESKİŞEHİR PETROL

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medyada Paylaş
  • Paylaş